Rozdanie nagród w konkursie "W zdrowej atmosferze"
1 grudnia 2023 r. W Urzędzie Gminy Ełk miało miejsce rozdanie nagród za udział w gminnym konkursie "W zdrowej atmosferze".
Wśród laureatów znaleźli się także nasi uczniowie.
Gratulujemy!
Wyniki konkursu i nagrodzone prace
Laureaci konkursu:
I. KATEGORIA – dzieci klas 0 – III:
I miejsce: Maja Nikola Piasecka, kl. III, SP w Nowej Wsi Ełckiej
II miejsce: Antoni Kowalewski, kl. II, SP w Chełchach
III miejsce: Ksawery Szawarejko, kl. 0, SP w Nowej Wsi Ełckiej
II. KATEGORIA – dzieci i młodzież klas IV – VIII:
I miejsce: Błażej Danilczyk, kl. V, SP w Nowej Wsi Ełckiej
II miejsce: Konrad Walendzik, kl. V, SP w Nowej Wsi Ełckiej
III miejsce: Martyna Wysocka, kl. VIII, SP w Mrozach Wielkich
Autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!

