Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 17 kwietnia 2024
Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
pochmurno
8°C

Konkurs plastyczny "Jestem tolerancyjny"

Dnia 23 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy  w Nowej Wsi Ełckiej odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Jestem Tolerancyjny”.

 Cele  konkursu:

• Popularyzacja wiedzy o tolerancji oraz propagowanie jej idei, kształtowanie postaw akceptacji, szacunku oraz życzliwości dla drugiego człowieka niezależnie od jego przynależności narodowej, etnicznej, kulturowej.

• Rozwijanie postaw obywatelskich, związanych z różnymi sposobami reagowania na odmienność wyglądu zewnętrznego, niepełnosprawność, pochodzenie narodowe, wyznanie, światopogląd.

• Odwoływanie się do takich wartości jak przyjaźń, miłość, szacunek.

• Rozwijanie zdolności plastycznych.

 Konkurs adresowany był dla uczniów kl. 0-V Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej prezentującej pozytywny stosunek do osób: różnej narodowości, religii i światopoglądów, a także chorych, niepełnosprawnych oraz osób starszych. Forma pracy – indywidualna – wykonana dowolną techniką plastyczną (ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, itp.).

Format prac A- 4.

W kategorii klas 0 - II
I miejsce - Borkowska Dominika II a 
II miejsce - Kopytko Nadia 0 a  
III miejsce - Kossakowska Alicja II b, Nowicki Alex I b  
W kategorii klas III – V  
I miejsce -Jankowska Amelia IV b 
II miejsce -Tworkowska Małgorzata IV b 
III miejsce - Sienkiewicz Kamil III b                                                                                                                                                  
Wszystkim młodym twórcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 10 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 9 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 8 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 7 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 6 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 5 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 4 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 3 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 2 Konkurs plastyczny Jestem tolerancujny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.