Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 04 marca 2024
Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
pochmurno
6°C

Wycieczka klas siódmych do Olsztyna

Wycieczka klas siódmych do Olsztyna  - w ramach projektu „Edukacja Patriotyczna i Wsparcie Rodziny w gminach Biała Piska i Ełk”

Uczniowie klas siódmych uczestniczą w projekcie z zakresu edukacji patriotycznej realizowanym przez Fundację Wsparcia Nauki i Biznesu (projekt dofinansowany jest ze środków publicznych w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki).

Działania realizowane są w formie zajęć warsztatowych oraz wycieczek, dlatego też 26 października 2023 roku siódmoklasiści uczestniczyli w wyjeździe do Olsztyna. Celem tej wycieczki było przybliżenie kultury i regionu warmińskiego.

Uczniowie zwiedzili Katedrę św. Jakuba, stary rynek oraz targ rybny. Spacerowali z przewodnikiem uliczkami Olsztyna, słuchając historii miasta. Siódmoklasiści zwiedzili również Muzeum Zamku i Domu Gazety Olsztyńskiej. Po krótkim odpoczynku oraz obiedzie obejrzeli wystawę w Muzeum Nowoczesności. To był bardzo intensywny, ale jakże edukacyjny dzień.

Piszą o nas:
Edukacja patriotyczna w Gminie Ełk
Młodzież poznaje lokalną historię

Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 12 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 11 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 10 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 9 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 8 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 7 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 6 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 5 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 4 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 3 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 2 Wycieczka klas siódmych do Olsztyna 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.