Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 04 marca 2024
Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
pochmurno
5°C

Komunikacja alternatywna i wspomagająca

Październik to miesiąc poświęcony komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC).
AAC (Augmentative and Alternative Communication) – to różne metody mające na celu pomóc porozumiewać się osobom, które nie mówią lub mają problemy z komunikowaniem się.
W ramach projektu " Każdy inny- wszyscy równi" 30 października 2023 r. klasy 0 b oraz 1 b miały okazję przekonać się, że dzięki AAC takie osoby mogą rozmawiać, ale w nieco inny sposób. 
Celem zajęć było kształtowanie wrażliwości wobec ludzi niemówiących .
Uczniowie poznali zasady komunikacji AAC za pomocą piktogramów oraz nauczyli się piosenki pt.: "Idzie lasem Pani Jesień" stworzonej znakami graficznymi.

Komunikacja alternatywna 14 Komunikacja alternatywna 13 Komunikacja alternatywna 12 Komunikacja alternatywna 11 Komunikacja alternatywna 10 Komunikacja alternatywna 9 Komunikacja alternatywna 8 Komunikacja alternatywna 7 Komunikacja alternatywna 6 Komunikacja alternatywna 5 Komunikacja alternatywna 4 Komunikacja alternatywna 3 Komunikacja alternatywna 2 Komunikacja alternatywna 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.