Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
pochmurno
25°C

Wycieczka klas siódmych do Białegostoku

Wycieczka klas siódmych do Białegostoku  - w ramach projektu „Edukacja Patriotyczna i Wsparcie Rodziny w gminach Biała Piska i Ełk”

Kolejna wycieczka uczniów klas siódmych, zorganizowana w ramach projektu z zakresu edukacji patriotycznej, odbyła się 10 listopada 2023 roku do Białegostoku i Tykocina.

Uczniowie zwiedzili Muzeum Pamięci Sybiru, gdzie obejrzeli zgromadzone eksponaty ukazujące  los tysięcy Polaków deportowanych w głąb Rosji. Siódmoklasiści słuchali nagrań–wspomnień jadących, mogli się wczuć w atmosferę wywózek pod eskortą rosyjskich żołnierzy. Następnie uczniowie udali się pod Pałac Branickich, jednej z najlepiej zachowanych rezydencji magnackich epoki saskiej. Kolejnym punktem była cerkiew prawosławna. W czasie przejazdu z Białegostoku do Tykocina pani przewodnik opowiadała historię powstania obu tych miast.  

W Tykocinie młodzież zobaczyła synagogę, pomnik Stefana Czarnieckiego, kościół Trójcy Przenajświętszej oraz zamek królewski wzniesiony przez króla Zygmunta Augusta. Uczniowie zwiedzili podziemia, sale, obejrzeli kolekcję dawnej broni, przepiękny piec kaflowy oraz wieżę więzienną - najwyższy punkt widokowy w okolicy.  

Wycieczka dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 17 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 16 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 15 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 14 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 13 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 12 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 11 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 10 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 9 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 8 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 7 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 6 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 5 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 4 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 3 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 2 Wycieczka klas siódmych do Białegostoku 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.