Sukces uczennic na XVII Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Ełku
5 listopada 2024 r. w Ełckim Centrum Kultury odbył się XVII Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.
Wzięły w nim udział 3 uczennice z naszej szkoły:
- Ewa Kossakowska - „Co to jest niepodległość”;
- Alicja Kossakowska - „Da bóg kiedyś zasiąść w Polsce wolnej”;
- Aleksandra Kossakowska - „Modlitwa o pokój”;
Z radością informujemy, że Ewa Kossakowska (kategoria wiekowa do lat 6) swoim wzruszającym wykonaniem piosenki - zajęła I miejsce,
natomiast Aleksandra Kossakowska (kategoria wiekowa klas IV-VI ) - zajęła III miejsce.
Ucennice zaprezentowały te utwory na apelu z okazji Święta Niepodległości.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

