Sukces naszej uczennicy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej
Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa – Konkursu Wiedzy o Powietrzu i Zmianach Klimatu
Uczniowie naszej szkoły brali udział w Olimpiadzie Antysmogowej. Do etapu pierwszego- szkolnego przystąpiło sześcioro uczniów, do kolejnego etapu zakwalifikowało się czworo a do ostatniego na szczeblu ogólnopolskim dwoje uczniów: Gabriel Kleban i Zuzanna Niebrzydowska.
Zuzanna Niebrzydowska została laureatką konkursu-otrzymała nagrodę, dyplom-dodatkowy bonus to punkty na świadectwie przy rekrutacji do szkoły średniej.
Gratulujemy !

