I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin
Dnia 16 listopada 2024 r. uczeń klasy 4 b Leon Arciszewski wziął udział w III Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Dębu Bartek w Zagnańsku.
Leon Arciszewski zdobył I miejsce oraz tytuł Najlepszego Fightera turnieju.
Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

