Wyniki konkursu "Wielkanocna kartka"
W naszym przedszkolu odbył się konkurs Wielkanocna Karta, wpłynęło 30 prac.
I miejsce otrzymała Maja Pasiut
II miejsce Zuzanna Konopka
II miejsce Franciszek Arciszewski
III miejsce Anna Rokosz
III miejsce Filip Romaniuk
Wyróżnienie otrzymał Jakub Dawidowski
Dyplomy z nagrodami oraz słodkie upominki za udział wręczyła Pani Dyrektor Katarzyna Niedźwiecka.

