Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 04 marca 2024
Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
pochmurno
3°C

Andrzejki w przedszkolu

,, Hokus- pokus,czary mary, niech się spełnią andrzejkowe czary’’. Takim  magicznym hasłem 30 listopada 2023 r. rozpoczęła się andrzejkowa zabawa przedszkolaków. Nastrojowa muzyka i ,,czarodziejskie’’ dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje, w które przebrane były dzieci. Nie zabrakło wśród nich księżniczek, wróżek, czarodziejów, strażaków, superbohaterów i innych bajkowych postaci. Wspólnie wróżyliśmy oraz czarowaliśmy, by poznać to, co czeka nas w przyszłości. Na koniec zabawy dzieci zjadły słodki poczęstunek. Dzień ten dostarczył przedszkolakom wielu przeżyć i emocji. Wszyscy świetnie bawili się w tym przepełnionym magią dniu.

Andrzejki w przedszkolu 33 Andrzejki w przedszkolu 32 Andrzejki w przedszkolu 31 Andrzejki w przedszkolu 30 Andrzejki w przedszkolu 29 Andrzejki w przedszkolu 28 Andrzejki w przedszkolu 27 Andrzejki w przedszkolu 26 Andrzejki w przedszkolu 25 Andrzejki w przedszkolu 24 Andrzejki w przedszkolu 23 Andrzejki w przedszkolu 22 Andrzejki w przedszkolu 21 Andrzejki w przedszkolu 20 Andrzejki w przedszkolu 19 Andrzejki w przedszkolu 18 Andrzejki w przedszkolu 17 Andrzejki w przedszkolu 16 Andrzejki w przedszkolu 15 Andrzejki w przedszkolu 14 Andrzejki w przedszkolu 13 Andrzejki w przedszkolu 12 Andrzejki w przedszkolu 11 Andrzejki w przedszkolu 10 Andrzejki w przedszkolu 9 Andrzejki w przedszkolu 8 Andrzejki w przedszkolu 7 Andrzejki w przedszkolu 6 Andrzejki w przedszkolu 5 Andrzejki w przedszkolu 4 Andrzejki w przedszkolu 3 Andrzejki w przedszkolu 2 Andrzejki w przedszkolu 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.