Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Klasa 1 a w Bibliotece Gminnej w Nowej Wsi Ełckiej

Uczniowie klasy 1 a zostali zaproszeni na spotkanie z teatrem Kamisiubai do biblioteki. Na miejscu czekało ich mnóstwo miłych atrakcji. Pracownicy biblioteki przedstawili znane bajki z użyciem teatrzyku Kamisiubai, zaprosili do czytelni gdzie dzieci wykonały rysunki do wysłuchanego tekstu. Zapoznały się z pomieszczeniami i zasobami biblioteki. Na zakończenie spotkania uczniowie malowali swoje ulubione postacie bajkowe kredą przed budynkiem, a potem zajadali się popcornem.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności