Podsumowanie konkursu "Mrozem malowane"
19 stycznia 2024 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny "Mrozem malowane"
Cele konkursu:
o Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci,
o Promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie,
o Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
Wyniki konkursu:
I miejsce:
Marcelina Gruszka kl. II a
Joanna Pieloch kl. I a
II miejsce:
Lidia Krysztofik kl. III b
Oliwia Radywoniuk kl. III a
III miejsce:
Pola Arciszewska kl. I b
Kornelia Dudkowska kl. II b
Gratulujemy.
