XI Gminny Turniej "Mała Liga Klas I - III" w Mrozach Wielkich
23 maja 2025 r. w Mrozach Wielkich odbył się XI Gminny Turniej "Mała Liga Klas I - III" pod patronatem honorowym Wójta Gminy Ełk, Pana Tomasza Osewskiego.
Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i takie same upominki, ufundowane przez Wójta Gminy Ełk, Pana
Drużyna naszej szkoły w składzie: Ksawery Szawarejko(kl. I a), Aleks Nowicki (kl. II b), Miron Radkiewicz (kl. III a), Gracjan Golubiński (kl. III b) zajęła I miejsce.
Brawo. Jesteśmy w was bardzo dumni.
