Warsztay żywieniowe dla klas pierwszych
25 marca 2025 r. odbyły się warsztaty żywieniowe dla klas pierwszych pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Uczniowie pod okiem pani dietetyk zdobyli cenną wiedzę na temat zdrowego odżywiania, Nauczyli się jak komponować zbilansowane posiłki i unikać niezdrowych nawyków żywieniowych.
Zajęcia miały także część praktyczną. Pierwszaki przygotowały koktajle mleczno-owocowe i owocowo -warzywne, które następnie degustowały.
Warsztaty były bardzo pouczające i inspirujące.
Zachęcały uczniów do dbania o swoje codzienne nawyki żywieniowe.
