Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Turniej „Z Orlika na Stadion”

„Z Orlika na Stadion”- WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA

Miło nam poinformować, że drużyna pod nazwą „NOWA WIEŚ EŁCKA” uczestnicząca w finale turnieju „Z Orlika na Stadion”, dnia 25.10.24r. w Olsztynie, zdobyła wicemistrzostwo województwa, ustępując jedynie w finale po rzutach karnych drużynie z Reszla.
Drużyna otrzymała zaproszenia na mecz Reprezentacji Polski ze Szkocją zaplanowany na 18.11.2024 r. na PGE Narodowym, pakiet kibica w dniu meczu oraz zaproszenie do kibicowania podczas Wielkiego Finału na PGE Narodowym w dn. 19.11.2024 r.

To była niezwykła rywalizacja pełna emocji, zaangażowania i fantastycznych akcji na boisku. Nasze młode piłkarki pokazały, że talent, praca zespołowa i determinacja to przepis na sukces! 

Brawo dziewczyny! Jesteśmy niesamowicie dumni z Waszego osiągnięcia! To wicemistrzostwo to nie tylko sportowy sukces, ale także dowód na to, że w Nowej Wsi Ełckiej rosną przyszłe gwiazdy polskiej piłki nożnej! 

Brawo dziewczyny: Amelia Stypułkowska, Małgorzata Cwajda, Zuzanna Bezubik, Patrycja Boruch, Julia Boruch, Zofia Frączkowska, Nikola Begicz, Pola Pampuch i Weronika Malinowska.

Trenerzy: Kamil Suchocki, Jacek Szumski.

Dziękujemy Gminie Ełk za sfinansowanie transportu na turniej.

Galeria zdjęć

Turniej „Z Orlika na Stadion” 11 Turniej „Z Orlika na Stadion” 10 Turniej „Z Orlika na Stadion” 9 Turniej „Z Orlika na Stadion” 8 Turniej „Z Orlika na Stadion” 7 Turniej „Z Orlika na Stadion” 6 Turniej „Z Orlika na Stadion” 5 Turniej „Z Orlika na Stadion” 4 Turniej „Z Orlika na Stadion” 3 Turniej „Z Orlika na Stadion” 2 Turniej „Z Orlika na Stadion” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności