Konkurs wiedzy "Ja to umiem, ja to wiem"
18 stycznia 2024 r. klasie 2 b odbył się klasowy konkurs wiedzy „Ja to umiem, ja to wiem”.
Konkurs miał na celu utrwalenie dotychczas zdobytych wiadomości oraz kształcenie umiejętności współpracy w grupie.
W konkursie wzięło udział 12 uczniów, którzy rywalizowali w trzech czteroosobowych zespołach.
Pytania i zadania dotyczyły wiedzy polonistycznej, matematycznej oraz przyrodniczej.
I miejsce zajęła grupa w składzie:
Gracjan Golubiński
Antoni Wrzosek
Julia Borkowska
Alicja Kossakowska
II miejsce zajęła grupa w składzie:
Urszula Próchniak
Szymon Sypytkowski
Leonard Korowczyk
Aleksander Naruszewicz
III miejsce zajęła grupa w składzie:
Oskar Janaszak
Filip Nitkowski
Kaja Sinocha
Kornelia Dudkowska
Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Julia Borkowska.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
Serdecznie gratulujemy
