Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Wyjazd do kina "Lili i kangurek"

23 października 2025 r. klasy 4 a i 5 b wraz z wychowawcami p. Ewą Auron i p. Agnieszką Szorc oraz p. Elżbietą Krom i p. Karoliną Mróz udały się do kina Planet Cinema w Ełku na seans filmowy pt. "Lilly i kangurek". Dotarliśmy przed czasem więc spokojnie zdążyliśmy dokonać zakupu ulubionego popcornu, nachosów z przepysznymi sosami, napojów - i wszystko "Proszę Pani w promocji, bo w pakiecie szkolnym".  I jak tu się nie skusić. Film Lilly i kangurek wzruszył niejedno dziecko. W drodze powrotnej kontynuowaliśmy wątek opieki nad zwierzętami. Cudowne emocje i pozytywne nastawienie pozwoliło nam kontynuować kolejne zajęcia szkolne. Już planujemy i nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu. 

Lilly to mieszkająca w Australii, bystra i kochająca naturę 11-latka, która dzięki pasji swojego ojca zafascynowała się zdumiewającym życiem okolicznych kangurów. Pewnego dnia dziewczynka spotyka na swojej drodze Chrisa – prezentera pogody z telewizji, zaliczającego najbardziej pechowy czas w swoim życiu. Mężczyzna znajduje przy drodze potrzebującego pomocy kangurka i wspólnie z nowopoznaną Lilly postanawiają uratować zwierzaka. Wspólnie rozpoczynają pracę nad ratowaniem i rehabilitacją osieroconych kangurzątek w odległym zakątku Australii. To przedsięwzięcie zmieni życie obojga bardziej niż mogliby się tego spodziewać.

Galeria zdjęć

W kinie 16 W kinie 15 W kinie 14 W kinie 13 W kinie 12 W kinie 11 W kinie 10 W kinie 9 W kinie 8 W kinie 7 W kinie 6 W kinie 5 W kinie 4 W kinie 3 W kinie 2 W kinie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności