Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Spotkanie z leśniczym

Dnia 21 lutego 2024 r. uczniowie klasy 0 a i 0 b uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez leśniczego Pana Andrzeja Pielę z Nadleśnictwa Mrozy k/Ełku. Tematem spotkania   były ptaki i zwierzęta zimą w lesie. Leśniczy z ogromną pasją opowiadał dzieciom o tym jak zimują zwierzęta w lesie, o konieczności ich dokarmiania w czasie dużych mrozów, opowiadał o ptakach, ich zwyczajach i powrotach na czas wiosny. Nie zabrakło pięknych zdjęć i ciekawostek przyrodniczych.

Galeria zdjęć

Spotkanie z leśniczym 11 Spotkanie z leśniczym 10 Spotkanie z leśniczym 9 Spotkanie z leśniczym 8 Spotkanie z leśniczym 7 Spotkanie z leśniczym 6 Spotkanie z leśniczym 5 Spotkanie z leśniczym 4 Spotkanie z leśniczym 3 Spotkanie z leśniczym 2 Spotkanie z leśniczym 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności