Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Wyjazd na lodowisko

28 lutego 2025 r. uczniowie naszej szkoły (klasy sportowe) wyjechali na lodowisko MOSiR w Ełku. Celem wycieczki była nauka jazdy na łyżwach, dla niektórych doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz oczywiście dobra zabawa.

Opiekunami byli: p. Jacek Szumski, p. Kamil Suchocki i p. Tomasz Frylich. Na lodowisko dotarliśmy po godzinie 8.30. Następnie udaliśmy się do wypożyczalni aby przygotować się do wyjścia na lód. Szybko otrzymaliśmy łyżwy i po dopasowaniu ich do swojego rozmiaru buta, udaliśmy się w kierunku lodowiska.

Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Jazda na łyżwach okazała się świetną zabawą. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom.

Każdy jeździł jak umiał: jedni szybciej, drudzy wolniej, jeszcze inni przy bandach, ale każdy z uśmiechem na twarzy pokonywał kolejne okrążenia lodowiska. Mimo iż niektórzy po raz pierwszy mieli łyżwy na nogach, szybko nauczyli się jeździć i obyło się bez bolesnych upadków.

Wyjazd był bardzo udany, gdyż pozwolił nam zrelaksować i odprężyć się oraz wzmocnić naszą sprawność fizyczną.

Poza tym podczas wspólnej zabawy był też czas na poznanie nowych koleżanek i kolegów. Wszyscy wspólnie uznaliśmy, że wyjazd spełnił wszystkie wcześniej założone cele i dlatego też należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

 

Galeria zdjęć

Wyjazd na lodowisko 15 Wyjazd na lodowisko 14 Wyjazd na lodowisko 13 Wyjazd na lodowisko 12 Wyjazd na lodowisko 11 Wyjazd na lodowisko 10 Wyjazd na lodowisko 9 Wyjazd na lodowisko 8 Wyjazd na lodowisko 7 Wyjazd na lodowisko 6 Wyjazd na lodowisko 5 Wyjazd na lodowisko 4 Wyjazd na lodowisko 3 Wyjazd na lodowisko 2 Wyjazd na lodowisko 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności