Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
W ramach tegorocznej kampanii "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ" zostały zorganizowane dwa konkursy dla uczniów:
1. „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów szkolno-przedszkolnych; konkurs indywidualny
2. „Nie czas na nudę!” – konkurs logiczny (krzyżówka) dla uczniów szkół podstawowych; konkurs indywidualny
Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych osób znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.
Wojciech Tomczak - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Kinga Tuziemska - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Lena Tomczak - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Aleksandra Marcinkiewicz - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Lilianna Pachucka - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Miron Jarosław Radkiewicz - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Lidia Krysztofik - „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!” konkurs literacko-plastyczny – wyróżnienie
Gratulujemy!!!
