Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mrozem malowane"
17 lutego 2025 r. odbyło sie podsumowanie konkursu plastycznego "Mrozem malowane". Konkurs był przeznaczony dla klas I - III naszej szkoły. Zadaniem uczestników było przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej pt. "Mrozem malowane".
Dyrektor Szkoły p. Katarzyna Niedźwiecka wraz z organizatorkami konkursu wręczyła nagrody i dyplomy dla uczestników.
Na konkurs wpłynęło 18 prac.
Komisja w składzie:
Justyna Nowicka, Wiktoria Rakowska. Aneta Borkowska
przyznała następujące nagrody:
I miejsce:
Marietta Nowakowska kl. II b
Alex Nowicki kl. II b
II miejsce:
Lena Tomczak kl. III a
Piotr Szletet kl. I b
III miejsce
Julia Borkowska kl. III b
Gabriel Staniszewski kl. I a
Wystawę nagrodzonych prac można oglądać obok klas drugich.
Gratulujemy !!!
