Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Spotkanie z policjantem

W dniu 16 października 2024 r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla klas pierwszych, oddziałów przedszkolnych oraz przedszkolaków z policjantką z Komendy Miejskiej Policji w Ełku Młd. Asp. Agatą Kulikowską De Nałęcz.
Policjantka przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przekraczania jezdni, zachowania w miejscach oczekiwania na przyjazd autobusów.  
Przestrzegała przed zabawami w pobliżu jezdni.  Podkreśliła także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach, zwłaszcza po zmroku.
Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wykazali się dobrą znajomością znaków drogowych  i zasad przechodzenia przez ulicę.

Galeria zdjęć

Spotkanie z policjantem 6 Spotkanie z policjantem 5 Spotkanie z policjantem 4 Spotkanie z policjantem 3 Spotkanie z policjantem 2 Spotkanie z policjantem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności