Konkurs plastyczny "Jedzenia nie marnuję-planetę szanuję"
Miło nam poinformować, że Amelia Nowicka z grupy Motylki, przygotowana przez Justynę Mróz, zajęła 1 miejsce w konkursie plastycznym "Jedzenia nie marnuję-planetę szanuję". Konkurs organizowany był przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Ełku oraz Jadłodzielnię, która w tym roku obchodzi swoje 5 urodziny.
Jesteśmy bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów.
