Dnia 15 kwietnia 2025 r. uczniowie klasy 1a byli w Sali Zabaw Tropico. Dzieci robiły ozdoby świąteczne z gliny. Później bawiły się w sali. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do szkoły.