Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
W dniu 23 maja 2025 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa - dzieciom".
Celem konkursu było promowanie twórczości znanego poety i jednocześnie patrona naszej szkoły, rozwijanie zdolności recytatorskich uczniów oraz zachęcanie do aktywnego uczestnictwa w kulturze.
Organizatorami konkursu były panie: Renata Barszcz, Joanna Sałek, Małgorzata Niebylecka - Wojciechowska.
Występy oceniało Jury w składzie:p. Mariola Głowicka i p. Marzena Szumska.
Komisja brała pod uwagę intonację, interpretację tekstu oraz ogólne wrażenie artystyczne.
Wyniki konkursu
W kategorii klas 0-1
1 miejsce - Pola Nikonowicz kl. 1 b
2 miejsce - Milena Konopko - kl. 1 a
3 miejsce - Kaja Krukowska - kl. 1 b
wyróżnienie: Emily Dawidowska kl. 1 a
W kategorii klas II - III
1 miejsce - Joanna Pieloch - kl. 2 a
2 miejsce - Liliana Hanzaruk - kl. 3 a
3 miejsce - Gabriela Synowczyk - kl. 2 a
wyróżnienie: Zofia Sidorkiewicz - kl.3 a
Gratulujemy!
